Gegužės 20 d. Juozo Miltinio memorialiniame bute Panevėžyje vyko seminaras „Kai paveldas tampa galimybe“, kurį organizavo Kultūros paveldo departamento Panevėžio–Utenos teritorinis skyrius kartu su Vilniaus universiteto Istorijos fakultetu.
Renginyje dalyvavo muziejininkai, bibliotekininkai, paveldosaugininkai, kultūros darbuotojai. Seminaro metu buvo aptartos vietos bendruomenių įsitraukimo į kultūros paveldo išsaugojimą galimybės, dalintasi gerąja patirtimi bei naujų tyrimų ir darbų temomis.
Renginio dalyviai susipažino su Juozo Miltinio biblioteka bei memorialiniu butu. Seminaras vyko šiltoje ir bendradarbiavimą skatinančioje atmosferoje, o tarp seminaro dalyvių netrūko diskusijų ir geros nuotaikos.
Nuotraukos ir informacija A. Jonušytės.











