Prienų rajono mokinių viešnagė muziejuje
Birželio 10 d. į muziejų atvyko Prienų r. Suvalkijos gimnazija Veiverių Tomo Žilinsko skyriaus 8–10 klasių mokiniai. Jie apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas ir Vaclovo Strauko fotografijų parodą „Paskutinis skambutis“, o vėliau […]
Skaityti naujieną