Gegužės 21 dieną muziejuje įsteigtas Muziejaus bičiulių klubas!
Jaukaus vakaro metu susirinkusiems bendruomenės nariams buvo pristatyta, kad bičiulių klubas steigiamas siekiant stiprinti muziejų, skatinti aktyvesnę idėjų sklaidą, kurti sąlygas istorinės atminties tyrimams ir jų įamžinimui. Tikimasi, kad klubo formatas leis atskleisti lokalinės istorijos klodus, atverti unikalias šeimų, giminių istorijas, kurios turi būti matomos bendrame krašto pasakojime.
Naujai įsteigto klubo nariai pritarė, kad klubo formatas remsis į neformalius susitikimus, gyvus pokalbius ir iniciatyvas, kurios galėtų būti įgyvendinamos muziejuje.
Norintys prisijungti prie įsteigto klubo veiklos, kviečiami parašyti laišką su savo kontaktais el. pašto adresu administracija@
Kviečiame kartu kurti Kupiškio muziejaus sėkmės istoriją!
Nuotr. A. Jonušytės









